درباره ما

بازدید: 1790

شرکت خادم نیروی شمال (مـاز) با هدف فعالیت و ارائه‌ خدمات در زمینه هوشمندسازی ساختمانها و همسو‌شدن با جدیدترین‌ تکنولوژی‌های روز دنیا جهت ‌بهینه‌ سازی ‌مصرف انرژی در سال ۱۳۸۸ تاسیس گردید.

فعالیت های این شرکت به بخشهای مشاوره، طراحی، نظارت، ارائه تجهیزات، نصب و راه اندازی، آموزش تخصصی و همچنین ارائه راهکارهای جامع در زمینه هوشمند سازی ساختمانهای مسکونی، تجاری،اداری، درمانی، مجموعه های فرهنگی، ورزشی و تفریحی، ویلا و هتل ها‌سازماندهی‌گردیده است. این شرکت با اتکا به توانایی ها و قابلیت ها ی بالای مدیران با سابقه و همکاری کارشناسان خبره، متخصص و متعهد ایرانی در زمینه بهینه سازی مصرف انرژی و همچنین ارتباط نزدیک با منابع اطلاعاتی خارجی و استفاده از تجارب بسیار مفید و گرانبهای آنان، سعی در بالا بردن دانش فنی و ارتقاء سطح بهره‌وری در کلیه ساختمانها نموده است.

خانه هوشمند ماز نماینده انحصاری محصولات هوشمند KNX برندهای اینترا (Interra) ساخت کشور ترکیه، نماینده انحصاری محصولات هوشمند هانتا (Hanta) ساخت کشور ایران، نماینده انحصاری دستگیره دیجیتال Milre ساخت کشور کره جنوبی و همچنین نماینده رسمی محصولات هوشمند KNX اشنایدر (Schneider) و نماینده رسمی محصولات هوشمند KNX برکر (Berker) در استان گیلان میباشد.

دپارتمان های شرکت:
 1. هوشمندسازی ساختمان (BMS) بر اساس استاندارد روز دنیا KNX
 2. پشتیبانی و راه اندازی سیستم های IT و شبکه داخلی LAN، WAN
 3. سیستم‌های برق پشتیبانی و اضطراری (UPS و ژنراتور)
 4. برق رسانی فشارضعیف، متوسط . سیستم های مدیریت ناوگان مبتنی بر GPS
مجوز و نمایندگی‌های کسب شده:
 1. نمایندگی برندهای معتبر اروپایی KNX
 2. ارائه دهنده محصولات هوشمند داخلی
 3. دارای پروانه کسب از صنف برق – الکترونیک
 4. مجوز احداث شبکه و پست فشارضعیف و متوسط از شرکت توزیع برق استان گیلان
 5. عضو انجمن پیمانکاران برق استان گیلان
 6. دارای گواهینامه رسمی اجرا و آموزش سیستم‌های هوشمند
 7. و …

شرکت خادم نیروی شمال (مـاز) از سال ۱۳۸۸ بیشتر توان خود را در زمینه خانه هوشمند و BMS بکار گرفته است.

در حال حاضر این شرکت در بخش هوشمندسازی ساختمان از سال ۱۳۸۹ بیشترین فعالیت را داشته و در مرحله دوم انجام کارهای پشتیبانی و راه اندازی سیستم های IT و پشتیبانی هوشمند جایگاه های سوخت، پشتیبانی سیستم های بانکی و … در استان گیلان را از سال ۱۳۹۶ با شرکت های بزرگی همچون داده پردازی ایران DPI ، شرکت توسعه ریزکامپیوتر و  به نحو احسنت به سرانجام رسانده است.

در راستای تحقق اهداف شرکت خادم نیروی شمال ( ماز – Maze ) در زمینه معرفی تکنولوژی های روز دنیا دوره‌های متعدد آموزش هوشمند سازی ساختمان در رشت و استان گیلان برگزار شده است که از جمله می‌توان به دوره آموزش خانه هوشمند با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان و دوره های متعدد آموزش هوشمند سازی ساختمان در رشت و استان گیلان اشاره نمود.

ما مفتخر هستیم با توجه به نیروهای جوان و تحصیل کرده، مجموعه ای را از سال ۱۳۸۸ فراهم سازیم تا ۲۰ نفر از همشهریان عزیز بطور مستقیم در شرکت و چیزی در حدود ۳۰ نفر از نیروهای آموزش دیده و تحصیل کرده را بطور غیر مستقیم مشغول به کار کنیم. و این تلاش ها با لطف خداوند متعال همچنان ادامه دارد و خواهد داشت.

 

در لینک زیر برخی از پروژه های خانه هوشمند ماز در استان گیلان را میتوانید مشاهده کنید

arrow-pointing-down2

برخی از پروژه های خانه هوشمند ماز

 

Brands

خانه هوشمند ماز تنها ارائه دهنده محصولات KNX از سال ۱۳۸۹ در استان گیلان

برای اطلاع از قیمت هوشمند سازی ساختمان در رشت، قیمت هوشمند سازی ساختمان در گیلان و قیمت محصولات خانه هوشمند KNX در رشت به کانال تلگرام خانه هوشمند ماز مراجعه کنید. 5telegram

مجری پروژه های هوشمند سازی ساختمان در گیلان و رشت

خانه هوشمند ماز نماینده انحصاری قفل برقی و دستگیره دیجیتال Milre در استان گیلان

Call Now Buttonمشاوره رایگان