طرح پایه هزینه هوشمند سازی ساختمان

بازدید: 311

طرح های پایه غالبا توسط مشتریانی انتخاب می شود که یا امکانات زیادی از سیستم هوشمند نمی خواهند و یا به سیستم هوشمند همچنان اطمینان لازم و کافی را ندارند. همچنین دلیل دیگری که مشتریان این طرح را انتخاب می نمایند کاهش هزینه های ساخت می باشد.معمولا در این مرحله سیستم هوشمند روشنایی ساختمان با ساده ترین امکانات مورد نظر قرار می گیرد. چراغ ها به صورت خاموش و روشن کنترل می شوند و تعداد کلید های هوشمند استفاده شده بسبار کم می باشد. در این طرح ها معمولا از کلید های سنتی با عملکرد هوشمند به منظور کاهش هزینه استفاده می شود .

مرحله بعدی سیستم هوشمند در طرح پایه با افزودن خطوط روشنایی به صورت دیمر(Dimmer) جهت کنترل شدت روشنایی برخی چراغ ها و یا کنترل سیستم تهویه مطبوع همراه است. در این مرحله در صورتی که سیستم های سرمایشی منزل از نوع کولر آبی یا داکت اسپلیت باشد کمترین هزینه در سیستم هوشمند رقم خواهد خورد و در صورت استفاده از فن کویل یا کولر گازی هزینه کنترل سیستم تهویه در سیستم خانه هوشمند افزایش می یابد.

همچنین برخی از مشتریان با کنترل سیستم تهویه یک ناحیه مانند پذیرایی از افزایش هزینه هوشمند سازی جلوگیری می نمایند .همچنین امکان هوشمند سازی بخشی از منزل نیز وجود دارد که گاها توسط مشتریان مورد تقاضا قرار می گیرد ولی به صورت کلی این موضوع به دلیل مشکلات کاربری ناشی از نیمه هوشمند بودن منزل پیشنهاد نمی شود.

کنترل از طریق نرم افزار های هوشمند دیگر انتخابی است که می تواند در اختیار مشتریان در هوشمند سازی ساختمانشان قرار گیرد و دسترسی به امکانات سیستم هوشمند را راحت تر سازد.

نکته ای که توجه به آن خالی از لطف نمی باشد آن است که انتخاب طرح پایه منافاتی با افزایش و ارتقاء سیستم در آینده ندارد. شما می توانید با در نظر گرفتن زیر ساخت های لازم در زمان ساخت، امکان ارتفاء سیستم در آینده را فراهم سازید و مالک نهایی حق انتخاب بدهید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با واحد طراحی ما ارتباط برقرار نمایید

قیمت گذاری سیستم هوشمند برای خانه های هوشمند بر اساس متر مربع صورت نمی پذیرد و صرفا جهت اطلاع شما از حدود قیمت اجزای سیستم خانه هوشمند اعلام می گردد.

برای مشاهده و انتخاب محصولات خانه هوشمند ماز در قسمت منوی بالای سایت یا در صفحه اصلی سایت به قسمت محصولات خانه هوشمند مراجعه نمایید.

کلیه محصولات هوشمند خانه هوشمند ماز با استاندارد جهانی  KNX و دارای ۳ سال گارانتی تعویض و ۵ سال خدمات پس از فروش میباشد

با ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره ای رایگان ما بهره مند شوید

خدمات مشاوره خانه هوشمند ماز تنها ارائه دهنده محصولات KNX  اروپا از سال ۱۳۸۹ در استان گیلان در راستای انتخاب سیستم هوشمند ویژه خانه هوشمند و ساختمان هوشمند به صورت رایگان در اختیار شما قرار دارد. برای استفاده از این خدمات هم اکنون با ما تماس بگیرید

call nomoshavereh

 

Brands

خانه هوشمند ماز تنها ارائه دهنده محصولات KNX از سال ۱۳۸۹ در استان گیلان

برای اطلاع از قیمت هوشمند سازی ساختمان در رشت، قیمت هوشمند سازی ساختمان در گیلان و قیمت محصولات خانه هوشمند KNX در رشت به کانال تلگرام خانه هوشمند ماز مراجعه کنید. 5telegram

مجری پروژه های هوشمند سازی ساختمان در گیلان و رشت

خانه هوشمند ماز نماینده انحصاری قفل برقی و دستگیره دیجیتال Milre در استان گیلان

Call Now Buttonمشاوره رایگان