طرح برنزی هزینه هوشمند سازی ساختمان

بازدید: 334

طرح برنزی علاوه بر طرح پایه می تواند امکانات بیشتری را در اختیار مشتریان قراردهد. در این طرح قالبا سیستم های هوشمند روشنایی و تهویه به همراه کلیدهای هوشمند و نرم افزار کنترلی خانه هوشمند در نظر گرفته شده است و حال نوبت انتخاب گزینه های دیگری است که می تواند پیش رو قرار گیرد از جمله این گزینه ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

کلیه محصولات هوشمند خانه هوشمند ماز با استاندارد جهانی  KNX و دارای ۳ سال گارانتی تعویض و ۵ سال خدمات پس از فروش میباشد

برای مشاهده و انتخاب محصولات خانه هوشمند ماز در قسمت منوی بالای سایت یا در صفحه اصلی سایت به قسمت محصولات خانه هوشمند مراجعه نمایید.

تمام زیر سیستم های فوق می توانند به صورت موردی یا گروهی انتخاب شوند و افزایش تعداد این زیر سیستم ها می تواند طرح را از مدل برنزی به نقره ای و پس از آن به طلایی تغییر و ارتقاء دهد. سیستم های ارائه شده در بالا همگی به صورت کاملا مجزا از یکدیگر قابل پیاده سازی هستند و این امر قدرت انتخاب شما را افزایش می دهد. پس نگران تداخل سیستم ها و یا پیشنیاز ها آن نباشید . هم اکنون با تماس با واحد طراحی خانه هوشمند ماز تنها ارائه دهنده محصولات KNX  اروپا از سال ۱۳۸۹ در استان گیلان، نیاز خود را مطرح سازید و طرح خود را دریافت کنید.

قیمت گذاری سیستم هوشمند برای خانه های هوشمند بر اساس متر مربع صورت نمی پذیرد و صرفا جهت اطلاع شما از حدود قیمت اجزای سیستم خانه هوشمند اعلام می گردد.

با ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره ای رایگان ما بهره مند شوید

خدمات مشاوره خانه هوشمند ماز تنها ارائه دهنده محصولات KNX  اروپا از سال ۱۳۸۹ در استان گیلان در راستای انتخاب سیستم هوشمند ویژه خانه هوشمند و ساختمان هوشمند به صورت رایگان در اختیار شما قرار دارد. برای استفاده از این خدمات هم اکنون با ما تماس بگیرید

call nomoshavereh

 

Brands

خانه هوشمند ماز تنها ارائه دهنده محصولات KNX از سال ۱۳۸۹ در استان گیلان

برای اطلاع از قیمت هوشمند سازی ساختمان در رشت، قیمت هوشمند سازی ساختمان در گیلان و قیمت محصولات خانه هوشمند KNX در رشت به کانال تلگرام خانه هوشمند ماز مراجعه کنید. 5telegram

مجری پروژه های هوشمند سازی ساختمان در گیلان و رشت

خانه هوشمند ماز نماینده انحصاری قفل برقی و دستگیره دیجیتال Milre در استان گیلان

Call Now Buttonمشاوره رایگان