کنترل هوشمند تهویه

بازدید: 761

محصولات زیر قابلیت کنترل هوشمند و مانیتورینگ کلیه سیستمهای سرمایشی و گرمایشی و همچنین امکان کنترل از راه دور، مانیتورینگ دما، وضعیت سیستم و کنترل اتوماتینگ براساس دما را به کاربرمی دهد. در زیر نمونه ای از تجهیزات کنترل سیستم های سرمایش و گرمایش شان داده شده است.

این محصول از طریق نمایشگرهای لمسی، کلید های لمسی هوشمند و نرم افزار های تلفن همراه قابل کنترل میباشد.

hvac

Heating, Ventilating and Air Conditioning که به مجموعه تکنولوژی‌های مربوط به «گرمایش، تهویه و تهویه‌مطبوع» اطلاق می‌شود که در برگیرنده فناوری‌های مربوط به ایجاد آسایش از طریق تهویه و ایجاد شرایط دمایی مطبوع برای محیط‌های داخلی ساختمان است. طراحی سیستم‌های اچ‌وی‌ای‌سی یکی از زیرگروه‌های اصلی مهندسی مکانیک و بر اساس اصول ترمودینامیک، مکانیک شاره‌ها و انتقال گرما شکل گرفته است. گاهی بحث مربوط به سردسازی (Refrigeration) نیز به آن اضافه می‌شود و نام آن بصورت اچ‌وی‌ای‌سی‌آر (HVACR) یا اچ‌وی‌ای‌سی و آر(HVAC&R) بیان می‌شود حتی در برخی موارد بحث تهویه (ventilating) از آن حذف شده و بصورت اچ‌ای‌سی‌آر (HACR) نیز به‌کار می‌رود. اچ‌وی‌ای‌سی نقش مهمی در طراحی ساختمان‌های اداری و صنعتی متوسط تا بزرگ مانند آسمان‌خراش‌ها و محیط‌های دریایی مانند آکواریوم‌ها که ایمنی و سلامت محیطی تابع تغییرات رطوبتی و دما است، دارد.

با محصول کنترل کننده HVAC خانه هوشمند ماز میتوانید این ماژول را به صورت زیر کنترل کنید.

این ماژول میتواند کنترل تجهیزات هواساز را بر روی موبایل، کلیدهای هوشمند و نمایشگر را برای کاربر ایجاد و بصورت هوشمند فرمان های از پیش تعیین شده را اجرا کند.

قابليت های اين ماژول KNX

  • قابلیت صدور فرمان بصورت دستی
  • قابلیت کنترل فن کوئل های ۳ دور دو لول و چهار لول
  • حضور در سناریو های برنامه ریزی شده
  • اتصال استاندارد EIB/KNX
قیمت کنترلر HVAC هوشمند خانه هوشمند ماز: ۰ ریال

برای اطلاع از قیمت کنترلر HVAC هوشمند خانه هوشمند ماز با بخش فروش خانه هوشمند ماز تماس حاصل فرمایید.

بازگشت به صفحه اصلی return

 

Brands

خانه هوشمند ماز تنها ارائه دهنده محصولات KNX از سال ۱۳۸۹ در استان گیلان

برای اطلاع از قیمت هوشمند سازی ساختمان در رشت، قیمت هوشمند سازی ساختمان در گیلان و قیمت محصولات خانه هوشمند KNX در رشت به کانال تلگرام خانه هوشمند ماز مراجعه کنید. 5telegram

مجری پروژه های هوشمند سازی ساختمان در گیلان و رشت

خانه هوشمند ماز نماینده انحصاری قفل برقی و دستگیره دیجیتال Milre در استان گیلان

Call Now Buttonمشاوره رایگان