هزینه هوشمند سازی ساختمان

بازدید: 1770

برآورد هزینه هوشمند سازی ساختمان نیازمند یکسری اطلاعات از سمت مشتری میباشد تا بتوان برآورد هزینه درستی برای هوشمند سازی ساختمان در نظر گرفت.

در هرصورت میتوان گفت قیمت ها کاملا متغیر هستند زیرا هر یک از افراد دارای سلیقه خاص و نیاز های بخصوصی هستند. از این رو خانه هوشمند ماز با سابقه ۷ ساله در زمینه هوشمند سازی ساختمان در استان گیلان در قالب طرح پایه، طرح برنزی، طرح نقره ای و طرح طلایی توضیحاتی را در نظر گرفته است.

 

base

طرح پایه هزینه هوشمند سازی ساختمان

طرح پایه خانه هوشمند بر اساس حداقل امکانات ممکن در نظر گرفته شده است. این امکانات می تواند بر اساس نیاز متفاوت باشد ولی آنچه بر اساس تجربه ثابت شده است کنترل روشنایی و تهویه مطبوع غالبا به عنوان سیستم های هوشمند پایه در ساختمان در نظر گرفته می شود.

learn_more11

 

 

bronze

طرح برنزی هزینه هوشمند سازی ساختمان

طرح برنزی علاوه بر طرح پایه می تواند امکانات بیشتری را در اختیار مشتریان قراردهد. در این طرح قالبا سیستم های هوشمند روشنایی و تهویه به همراه کلیدهای هوشمند و نرم افزار کنترلی خانه هوشمند در نظر گرفته شده است و حال نوبت انتخاب گزینه های دیگری است که می تواند پیش رو قرار گیرد از جمله این گزینه ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

learn_more11

 

 

silver

طرح نقره ای هزینه هوشمند سازی ساختمان

طرح نقره ای خانه هوشمند بر اساس ۷۵ درصد امکانات سیستم هوشمندجهت منازل مسکونی در نظر گرفته شده است.  این طرح با نیم نگاهی به طرح برنزی و طرح طلایی در نظر گرفته شده است و بر اساس نیاز قابل تغییر می باشد. امکانات آن اجباری و الزامی نبوده و شما می توانید هر یک از ویزگی های آن را تغییر دهید.

learn_more11

 

gold

طرح طلایی هزینه هوشمند سازی ساختمان

طرح طلایی خانه هوشمند بر اساس بیشترین امکانات ممکن در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است در سیستم هوشمند و امکانات آن هیچ محدودیت و پایانی وجود ندارد از این رو هزینه ها و امکاناتی که در ادامه بررسی می شوند بر اساس تجربیات موجود و پروژه های قبلی در نظر گرفته شده اند و امکان افزایش و کاهش آن و افزایش و کاهش قیمت نیز وجود دارد.

learn_more11

 

 

Brands

خانه هوشمند ماز تنها ارائه دهنده محصولات KNX از سال ۱۳۸۹ در استان گیلان

برای اطلاع از قیمت هوشمند سازی ساختمان در رشت، قیمت هوشمند سازی ساختمان در گیلان و قیمت محصولات خانه هوشمند KNX در رشت به کانال تلگرام خانه هوشمند ماز مراجعه کنید. 5telegram

مجری پروژه های هوشمند سازی ساختمان در گیلان و رشت

خانه هوشمند ماز نماینده انحصاری قفل برقی و دستگیره دیجیتال Milre در استان گیلان

Call Now Buttonمشاوره رایگان