آیفون تصویری هوشمند تحت شبکه

بازدید: 56

آیفون تصویری هوشمند تحت شبکه، محصول جدید خانه هوشمند ماز قابل استفاده در واحد های ویلایی، آپارتمان ها از تک واحد تا چند واحد و برج های مسکونی و تجاری و … قابل استفاده میباشد. یکی از مزیت های این آیفون های هوشمند تحت شبکه این است که در یک خانه یا آپارتمان هوشمند با استفاده از خود پنل داخلی آیفون تصویری هوشمند تحت شبکه سیستم هوشمند را نیز کنترل کرد.

پنل های بیرونی در مدل های مختلف ( پنل کدینگ چند واحده با صفحه نمایش لمسی ۷ اینچ ( اندرویدی ) ، پنل کدینگ چند واحده فشاری با صفحه نمایش رنگی۴٫۳ اینچ، پنل ۵ زنگ فشاری و پنل های تک واحد یا تک زنگ با قابلیت های مختلف از جمله باز کردن درب بوسیله کارت و رمز میباشند. این دستگاه دارای استاندارد IP65 میباشد که از لحاظ نفوذ پذیری آب، گرد و غبار و غیره در هر نوع شرایط آب و هوایی و محیط خارج از ساختمان میتوان از آن استفاده نمود. آیفون های تصویری هوشمند تحت شبکه دارای تکنولوژی SIP میباشند که در ساختار شبکه و سیستم هوشمند میتوان استفاده های بسیاری از این مورد نمود.

قیمت آیفون تصویری هوشمند تحت شبکه خانه هوشمند ماز: ۰ ریال

قیمت آیفون تصویری هوشمند تحت شبکه خانه هوشمند ماز با بخش فروش خانه هوشمند ماز تماس حاصل فرمایید.

بازگشت به صفحه اصلی return

Brands

خانه هوشمند ماز تنها ارائه دهنده محصولات KNX از سال ۱۳۸۹ در استان گیلان

برای اطلاع از قیمت هوشمند سازی ساختمان در رشت، قیمت هوشمند سازی ساختمان در گیلان و قیمت محصولات خانه هوشمند KNX در رشت به کانال تلگرام خانه هوشمند ماز مراجعه کنید. 5telegram

مجری پروژه های هوشمند سازی ساختمان در گیلان و رشت

خانه هوشمند ماز نماینده انحصاری قفل برقی و دستگیره دیجیتال Milre در استان گیلان

مشاوره رایگان